The art of me
Культура, Область, Подія

«The art of me». На Хмельниччині відкрили виставку картин Тамари Поради

На Хмельниччині на базі освітньо-культурного простору Гончаренко центр Нетішин відкрили виставку картин Тамари Поради — художниці, яка вже більше 10 років створює картини у стилі абстракціонізму. Ознайомитися з роботами мисткині запрошують всіх поціновувачів сучасного мистецтва. 

За словами організаторів, у картинах серії «The art of me» Тамара Порада поєднала елементи сучасного мистецтва та традиційну українську образотворчість. 

«Картини я створюю у стилі абстракціонізму: це допомагає мені виражати свої емоції. Коли я поділилася своїм захопленням із командою простору, вони запропонували організувати виставку картин. Звичайно, я підтримала цю ідею. Рада надихати інших своєю творчістю», — коментує пані Тамара. 

Організатори додають: окрім виставки, у просторі проведуть серію майстер-класів: із плетіння силянок, ткацтва, бісероплетіння, а також валяння. Для участі у майстер-класах запрошують реєструватися за посиланням та слідкувати за анонсами на сторінці центру

Виставка картин художниці триватиме з 23 по 30 січня, а всіх охочих ознайомитися з роботами художниці запрошують завітати до Гончаренко центру в Нетішині за адресою вул. Шевченка 3. 

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.