Область, Політика

Нардепи від Хмельниччини перевершили за обсягами власності Петра Порошенка та Юрія Бойка

У січні 2024-го року громадськості повернули можливість споглядати декларації про доходи та майно з Єдиного державного реєстру і багато медійних ресурсів взялися за вивчення даних від чиновників. Днями NV опублікували власний рейтинг за інформацією з відкритих джерел, що стосується власності на нерухомість та володіння землею серед народних депутатів — з 401 обранця такі дані надали 389. Хмельниччину у ВР представляють лише 10 нардепів. Але мешканцям Хмельницької області не слід перейматися: в ТОП-10 обох рейтингів наші представники присутні.

Тож серед лідерів за кількістю нерухомості одразу двоє: Володимир Ватрас від «Слуга Народу» на 4-му місці з 12 житловими помешканнями та 2 об’єктами незавершеного будівництва та Олександр Герега від ДГ «Довіра» з 10 житловими (3 з них за межами України) та 1 недобудованим помешканням на 5-му місці. Обидва обранці випередили екс-президента Петра Порошенка, що володіє всього 7-ма квартирами (10-те місце рейтингу).

Серед землевласників Хмельниччину представляє Сергій Мандзій: 8-ме місце, 39 ділянок загальною площею 56,4 га. Він обійшов, приміром, екс-міністра Юрія Бойко, який замикає ТОП-10 лідерів з 55,2 гектарами.