На блогера Даніка Деваншу напали в Хмельницькому з расистськими закликами: “вертайся додому”
28.05.2026
На 3му році війни американська корпорація PepsiСо відкрила першу чергу заводу снеків під російським Новосибірськом, який випускає снеки та солоні закуски. Про це повідомило агентство ТАРС з посиланням на міністра сільського господарства Новосибірської області Євгена Лещенка у понеділок, 1 квітня.
Відомо, що PepsiCo має в Росії 19 заводів, близько 20 тисяч співробітників та 40 тисяч сільськогосподарських працівників. За показником чистого прибутку вона є четвертою за розміром компанією в галузі напоїв і харчових продуктів у Росії.