суд
Кримінал, Місто, Подія

Військовий отримав штраф за постріл у приміщенні Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького

Ще 11 лютого цього року в прикордонній академії міста Хмельницького пролунав постріл: стріляв військовослужбовець, який передував у четвертому навчальному корпусу факультету безпеки. Цього дня він отримав зброю із набоями без нагляду чергового військової частини, не пересвідчився у споряджені магазину пістолета та патрона у патроннику, але, чомусь, натиснув на спусковий гачок. Все це відбулося поза межами спеціально обладнаного місця для заряджання-розряджання зброї. На щастя — ніхто не постраждав. 

Хмельницький міськрайонний суд викликав військового на засідання за ч. 2 ст. 172 Кодексу про адміністративні правопорушення за допомогою SMS-повідомлення, але він не з’явився. Це не завадило суду визнати військового винним  з огляду на численні докази. Тож випадковий постріл вартуватиме 17 000 гривень плюс 605,6 грн. судового збору. Від арешту на гауптвахті з утриманням від 10 до 15 діб працівники Феміди відмовилися.