дитячий світ
Місто

У Хмельницькому триває капітальний ремонт «Дитячого світу»

Як повідомляє Агенція муніципальної нерухомості Хмельницької міської ради, капітальний ремонт «Дитячого світу» стартував п’ять місяців тому. За цей час завершили утеплення та оздоблення фасаду із двору та лівого крила від центрального входу в будівлю. Зараз підрядники працюють над правим крилом: обкладають теплоізоляційним матеріалом та шпаклюють. Планують завершити за два тижні. А далі перейдуть до портика — облицювання головного входу в торговельний центр.
Паралельно майстри працюють на даху — утеплюють покрівлю екструдованим пінопластом. Загальна площа — майже тисяча метрів квадратних. Згодом цю терасу зможуть використовувати як відпочинкову зону.
Усередині теж триває ремонт. На другому поверсі цього тижня завершили встановлення автоматичної системи пожежогасіння: датчиків, що повідомляють про загоряння, та спринклерів, які розприскують воду під час займання.
Торговельну залу вже облаштували так званими фермами — металевими каркасами для скляних перегородок. Вітрини уже доставили, тож будівельники збираються їх встановлювати.
Сантехніки завершують обладнання вбиралень на другому поверсі торговельного центру, зокрема спеціальних — для маломобільних людей. Сюди зручно буде дістатися безбар’єрним ліфтом, який уже працює. До слова, на даху теж встановили двері із ліфта без порогів, аби люди на кріслах колісних чи батьки з дитячими візками могли відвідувати терасу.
Станом на початок травня роботи виконані приблизно на 85%. Завершення ремонту заплановане орієнтовно на середину літа.
Роботи виконуються у межах проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів» за фінансування уряду Німеччини. Проєкт імплементується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні.