Хата Діда Гурая
новинии від партнерів, Область

Відпочинок на Бакоті — у топі запитів мешканців Хмельниччини: на прикладі садиби «Хата Діда Гурая»

Хмельницька область має багато багато живописних місць для літнього відпочинку, але Бакота — безумовна «перлина» у цьому переліку. Унікальна природа берегів Дністра й Подільських Товтр дарує незабутні враження кожному, хто потрапить сюди хоча б раз. У час, коли війна та всі її наслідки перешкоджають літньому відпочинку, це достойна та доступна кожному альтернатива, що має безліч переваг навіть в порівнянні з закордонними турами. 

Сьогодні відпочинок на Бакоті знаходиться у топі пошукових запитів серед мешканців Хмельниччини і не тільки: головне, аби умови відповідали побажанням клієнтів. Садиба «Хата Діда Гурая», розташована в  мальовничому селі Гораївка, Камянець-Подільського району, є чудовим прикладом сучасного еталонного відпочинку на Бакоті. Це тихе й затишне місце, куди зручно дібратися як власним транспортом, так і рейсовим автобусом. На відпочивальників чекають дві кімнати на 2 чи 3 особи, оздоблені у сучасному стилі еко-стилі. До того ж, всі садиба збудована з екологічно-чистого саману. В садибі передбачене цілодобове гаряче та холодне водопостачання,  внутрішній туалет, душ, Wi-Fi та альтанка з мангальною зоною. У цей неспокійний та стресовий час спокій та приватність стала негласною нормою і в садибі «Хата Діда Гурая» на це зважають: ніхто та ніщо не потурбує відвідувачів на час відпочинку. 

Тож мешканцям Хмельниччини, можна сказати, пощастило з літнім відпочинком завдяки багатій природі та розвитку туристичної інфраструктури на Бакоті. Плануйте відпустку завчасно і нехай вона буде мирною та приємною!