У Хмельницькому продовжили маршрут №20: автобуси їздитимуть до Шаровечки та Керамзитового заводу
08.06.2026
В Україні більше не вручатимуть золоті та срібні медалі випускникам 11-х класів за високі досягнення у навчанні. Відповідний наказ Міністерства освіти і науки набув чинності після реєстрації в Міністерстві юстиції України. Згідно з документом, Положення про нагородження медалями втратило чинність, і відтепер у свідоцтвах замість формулювань «золота медаль» чи «срібна[Детальніше…]